Умови співпраці

Компанія «Імілар» - це новий проект по виробництву побутових меблів, меблів для готелів та хостелів та для кафе, барів і ресторанів, створений провідним українським виробником меблів для закладів освіти всіх рівнів - ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Промінь», на базі його виробничих потужностей.

Ми пропонуємо меблі з натуральної деревини, Werzalit, ДСП та меблів на металевому каркасі, та працюємо виключно в сегменті В2В («business to business»).
Якість та безпечність нашої продукції, а також клієнтоорієнтовність – наші основні принципи роботи!

Виробничі потужності пройшли перевірку та отримали сертифікати на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 та на систему екологічного керування ДСТУ ISO 14001:2015, а наші вироби мають висновки Державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Запрошуємо до співпраці бізнес-партнерів (оптових дистриб'юторів меблів, дизайнерів інтер’єру готельного та ресторанного бізнесу) з України та зарубіжних партнерів.

Умови співпраці з нами:

1. Ми працюємо лише з оптовими клієнтами – роздрібний клієнт може придбати меблі у наших Партнерів.
2. Уся наша продукція є серійною! Однак, якщо у нашого Партнера є потреба виготовити продукцію, якої немає в нашій «лінійці» - ми завжди готові обговорити можливість виконання такого замовлення!
3. Ціни на продукцію передбачають відвантаження на умовах EXW (Україна, Київська обл., м.Фастів, вул. Кожанське шосе, 4), відповідно до Інкотермс-2010. При необхідності, можлива доставка продукції на склад Партнера за його рахунок.
4. Умови оплати: для запуску замовлення у виробництво Вам необхідно перерахувати 70% від вартості замовлення на наш розрахунковий рахунок (матеріали та заробітна платня); решта 30% від вартості замовлення перераховується на наш розрахунковий рахунок після виходу продукції з виробництва та перед відвантаженням.
5. Гарантійний термін на нашу продукцію – від 24 місяців!

Як зробити замовлення:

1. Надішліть Ваше замовлення на наш e-mail: imilar@imilar.com.ua (вказавши артикул виробу, назву та кількість) або зв’яжіться з нами за одним з номерів телефонів: 044-288-04-98; 050-41-31-041; 050-386-94-24.
2. З Вами зв’яжеться менеджер для уточнення всіх деталей.
3. Після узгодження замовлення ми вишлемо на Ваш e-mail проект Договору та рахунок-фактуру.
4. Погодивши Договір, вартість та строк виконання замовлення, Ви робите передплату – 70% від вартості продукції (рахунку-фактури).
5. Ми виготовляємо Ваше замовлення в обумовлені строки. Як тільки продукція вийде з виробництва, Ви отримаєте на e-mail повідомлення про це, із зазначенням ваги та об’єму.
6. Доплачуєте 30% від вартості продукції.
7. Відвантажуєте Ваше замовлення.