Верзаліт

WERZALIT - це унікальний, єдиний в своєму роді високотехнологічний метод пресування добірної деревної стружки з полімерними смолами.
Дрібна і суха (до 1% залишкової вологості) стружка змішується з штучними смолами, що не містять формальдегід, на основі клею меламін (вміст клею у матеріалу для внутрішнього застосування - 24%, для зовнішнього - до 35%). Частка клею, в залежності від області застосування, може бути в 3-4 рази вище, ніж при виробництві плит ДСП. В подальшому процесі формування, на відміну від відомої технології «postforming» (коли декори наклеюються на заздалегідь спресовані плити), при високій температурі йде пресування матеріалів поверхні разом зі стружкової-клейової сумішшю. Результатом подібної технології стала безстикова, нерозривна єдність основи і поверхні.
За виділенням формальдегіду продукція WERZALIT відповідає чинному міжнародному стандарту Е1 і не містить таких отруйних речовин, як фосфати, ізоціанати, линдан і РСР.

Найбільш важливі переваги марки WERZALIT

Продукція WERZALIT характеризується високим ступенем надійності, міцності, стійкості до кліматичних змін. Незамінні в приміщенні і на відкритому повітрі. Всепогодні, стійкі до механічного, теплового та хімічного впливу. Завдяки використанню декоративних або фактурних покриттів, запресованих в деревно-синтетичну основу, стільниці WERZALIT володіють гладкою, закритою поверхнею, легко чистяться і відповідають гігієнічним вимогам, що пред'являються в сфері професійного ресторанного бізнесу.

WERZALIT - це:

  • відсутність стикувальних швів і крайок;
  • висока водостійкість, стійкість до погодних умов у всіх кліматичних зонах;
  • мінімальне набухання (0,3-0,6% через 2 години перебування в холодній воді) відповідно до стандарту EN 317;
  • висока стійкість до температури від -50С до + 90С при тривалому впливі; до + 180С - при короткочасному впливі;
  • висока механічна стійкість відповідно до EN 310, 319 і 438 (не залишає подряпин на поверхні);
  • стійкість до впливу хімічних засобів відповідно до EN 438;
  • висока світлостійкість;
  • гарантія на якість виробу до 5 років.

 

Кольорові рішення для стільниць

Uniart Fantasy Woodart

 

Можливі форми та розміри стільниць